Oxygenátory


Kyslíkové koncentrátory

Koncentrátor kyslíku je přístroj, který se užívá při domácí oxygenoterapii. Vybrat si můžete ze statických a přenosných variant. Oxygenoterapie dokáže řešit chronické potíže s dýcháním – astma, plicní onemocnění a respirační insuficience. Kyslíkový dýchací přístroj se používá až 16 hodin denně, pauzy by neměly trvat déle jak 2 hodiny.

Statický kyslíkový koncentrátor - oxygenátor DeVilbiss Compact 525KS

Jedná se o kyslíkový koncentrátor vhodný pro dlouhodobé užívání v domácím prostředí. Manipulace s přístrojem je jednoduchá díky integrovaným kolečkům. Součástí přístroje je zvlhčovač, který zabezpečuje aplikaci zvlhčeného kyslíku. Sliznice tak nejsou vystaveny nadměrnému vysoušení.

Kyslíkový koncentrátor - Olive 5S


Kompaktní 5 ti litrový kyslíkový koncentrátor (oxygenátor) Olive 5S, který umožňuje domácí oxygenoterapii (DDOT) – inhalujete kyslík v domácím prostředí. Přístroje Olive 5S poskytuje 93% (+- 3%) koncentrovaný kyslík při průtoku 0,5 l až 5 l za minutu.

Přenosný kyslíkový koncentrátor - oxygenátor DeVilbiss iGo

Pokud Vám nestačí statický kyslíkový koncentrátor DeVilbiss Compact 525 a jste nuceni jet za lékařem či si chcete jen dopřát jakoukoliv jinou cestu, nabízíme možnost pronájmu přenosného kyslíkového koncentrátoru, který je dokonale přizpůsoben na cesty autem, letadlem či na obyčejné procházky.